Ranking ocieplaczy do rąk - Jaki ocieplacz do rąk wybrać?

Śnieg, wiatr i mróz bardzo negatywnie wpływają na skórę naszych dłoni. Jeśli rękawiczki to niewystarczająca ochrona dla Was, nie potraficie zagrzać swoich dłoni po nawet krótkim spacerze na mrozie – mamy dla Was ciekawą propozycję – ocieplacze do rąk. Dobry ogrzewacz do rąk daje gwarancję ciepła co najmniej przez kilka godzin – warto jest więc mieć je pod ręką, jeśli wybieramy się na dłuższą, zimową wędrówkę.
Sprawdź w naszym rankingu, jakie modele ocieplaczy będą odpowiednie dla dzieci, osób starszych czy sportowców!

1. Lifesystems Ogrzewacze Do Rąk Reusable Hand Warmer

Lifesystems Ogrzewacze Do Rąk Reusable Hand Warmer

Lifesystems Ogrzewacze Do Rąk Reusable Hand Warmer – ten polecany przez użytkowników ocieplacz do rąk doskonale sprawdzi się w ekstremalnych warunkach. Wykorzystywany jest również podczas biwakowania. Model jest bardzo kompaktowy i wytrzymały. Ogrzewa się do temperatury 54 stopni tuż po aktywacji, więc od razu możecie ogrzać swoje zziębnięte ciało. Jak „uruchomić” produkt? Wystarczy tylko nacisnąć metalowy dysk, tak by żel znajdujący się wewnątrz otoczki zaczął się krystalizować. W tym momencie zacznie uwalniać się ciepło. W zestawie znajdują się dwa podgrzewacze, można wykorzystać je zarówno do ogrzania rak jak i nóg. Warto zaznaczyć, że jest to produkt wielokrotnego użytku. Żeby przywrócić ogrzewaczowi pierwotną postać, należy umieścić go w garnku z wrzącą wodą i zostawić aż do momentu całkowitego rozpuszczenia się kryształków. Ogrzewacz ten jest w stanie utrzymać temperaturę przez 90 minut po aktywacji. Produkt wykonany jest z nietoksycznych materiałów. Wymiar: 90x90x15mm każdy.

2. Only Hot Ogrzewacz Do Ciała Body Warmer

Only Hot Ogrzewacz Do Ciała Body Warmer

Only Hot Ogrzewacz Do Ciała Body Warmer – to kolejny bardzo dobry ogrzewacz do rąk, którego nie mogło zabraknąć w naszym zestawieniu. Sprzęt doskonale sprawdzi się do ogrzewania przemarzniętych części ciała. Stosuje się go nawet w skrajnych przypadkach odmrożeń. Poduszki wydzielające ciepło, są wykonane z naturalnych substancji, które są przyjazne naturalnemu środowisku. Za proces wydzielania ciepła odpowiedzialny w tym przypadku jest zredukowany proszek żelaza, zaś za absorpcję tlenu, dzięki któremu proszek wydziela ciepło – węgiel aktywny. W składzie produktu jest również sól kuchenna, która przyspiesza utlenianie żelaza. Ocieplacze do rąk są wyczuwalne od razu po ich otwarciu. Ciepło w ogrzewaczu utrzymuje się nawet przez 6-10 godzin. Temperatura ta jest regulowana przez mikroporowatą włókninę, która zapobiega gwałtownemu wzrostowi temperatury, który mógł by grozić poparzeniem. Model tego ogrzewacza osiąga temperaturę nawet 70 stopni Celsjusza. W zestawie znajdują się 2 saszetki.

3. Termio Ogrzewacz Do Rąk Hoty Owalny Zielony

Termio Ogrzewacz Do Rąk Hoty Owalny Zielony

Termio Ogrzewacz Do Rąk Hoty Owalny Zielony – to poręczny produkt, który sprawdzi się podczas zimowych spacerów czy wypraw w niskie góry; przez wielu użytkowników stosowany jest także podczas uprawiania sportów zimowych. Gadżet ten zajmuje mało miejsca, zmieści się w każdej kieszeni.
Żeby aktywować żel wewnątrz, należy zgnieść metalowe blaszki, które znajdują się w środku. W kilka minut produkt będzie ciepły. Ogrzewacz te jest oczywiście wielokrotnego użycia. Żeby móc go ponownie użyć, należy umieścić go w garnku z wrzątkiem i gotować go około 15 minut. Po całkowitym ostygnięciu ogrzewacz będzie znów gotowy do użytku. Producent zwraca uwagę na to, by ogrzewacza nie przykładać bezpośrednio do skóry.

4. Zippo Ogrzewacz do rąk Zippo 12h 40349 REALTREE + benzyna

Zippo Ogrzewacz do rąk Zippo 12h 40349 REALTREE + benzyna

Zippo Ogrzewacz do rąk Zippo 12h 40349 REALTREE + benzyna – ten dobry oczyszczacz znanej marki Zippo sprawdzi się w każdych warunkach. Do zestawu dołączona jest benzyn, więc ogrzewacz możemy wielokrotnie napełnić. Przy jednorazowym napełnieniu możemy używać podgrzewacza nawet przez 12 godzin – bez przerwy. Produkt nie tylko jest bardzo przydatny, ale wygląda designersko. Można go stosować jesienią i zimą, na stokach narciarskich, podczas spacerów a nawet podczas wędkowania w ekstremalnych warunkach. Znakomicie ogrzeje on nie tylko ręce, ale i inne części ciała. W zestawie otrzymujemy: ogrzewacz, woreczek welurowy, plastikowy lejek, miarkę i benzynę.

5. Zippo Ogrzewacz Do Rąk

Zippo Ogrzewacz Do Rąk

Zippo Ogrzewacz Do Rąk – to kolejne dobre ocieplacze marki Zippo, których nie mogło zabraknąć na naszej top liście. To jeden z najbardziej wydajnych ogrzewaczy dostępnych na rynku. Uruchamiany jest po napełnieniu go benzyną. Po jednorazowym uzupełnieniu można korzystać z ocieplacza przez 12 godzin. Model ten, doskonale sprawdzi się podczas dużych mrozów, podczas szaleństw na stokach czy wyprawach w góry. W zestawie otrzymujemy ogrzewacz, woreczek welurowy, plastikowy lejek, miarkę i benzynę.

Poradnik zakupowy

Jaki ocieplacz do rąk będzie najlepszy?

Ocieplacz do rąk przyda się każdemu zmarzluchowi jesienią i zimą. Wykorzystuje się je zarówno podczas spaceru z psem czy podczas zabaw na śniegu jak i podczas ekstremalnych biwaków w chłodnych warunkach. Amatorzy zimowych sportów również korzystają z tego typu gadżetów. Najważniejszą cechą dobrych ocieplaczy do rąk jest ich wydajność.

Rodzaje ocieplaczy do rąk:

Na rynku znajdziesz ogrzewacze:
– żelowe,
– zasilane benzyną
– chemiczne.
Każdy z nich ma swoje zalety, są one małe a różnią się tylko sposobem wytwarzania ciepła. Mogą służyć do ocieplania całego ciała.
Dobry ocieplacz utrzyma swoją temperaturę nawet około 10 godzin.

Wydajność ocieplaczy do rąk?

Najdłużej będą nas grzać ocieplacze benzynowe, utrzymają stalą, ciepłą temperaturę nawet 10 godzin. Zaś te żelowe i chemiczne ocieplacze będą wydzielać ciepło od 30 minut do 5-6 godzin.
Średnia temperatura ocieplacza do rąk wynosi około 50-60 stopni Celsjusza, zaś najwyższa nawet 80 – w takim przypadku jednak musimy pamiętać by ogrzewacza nie używać bezpośrednio na skórę!

Mamy nadzieje, że nas ranking ułatwi Wam wybór odpowiedniego ogrzewacza do rąk dla Was.

Zobacz również

Nie przegap najnowszych wpisów

Nie martw się, nie będziemy wysyłać spamu
© 2024 All Rights Reserved