Ranking zmywarek do zabudowy - Jaką zmywarkę do zabudowy wybrać?

Szukasz dobrej zmywarki do zabudowy? Nie znasz się na parametrach i szukasz informacji o najlepszych produktach? Nasz ranking powstał w oparciu o opinie użytkowników – warto więc zajrzeć do niego, zanim zdecydujecie się na urządzenie do waszej kuchni. Zmywarka ma przetrwać nawet najintensywniejsze użytkowanie a sprzęt ma być funkcjonalny, niezawodny a przede wszystkim – dostępny w korzystnej cenie. Jeśli więc stoisz przed wyborem zmywarki do zabudowy do swojej kuchni – zajrzyj do naszego rankingu i poradnika!

1. Whirlpool WFC3C26FX

Whirlpool WFC3C26FX

Whirlpool WFC3C26FX – urządzenie zaprojektowane przez renomowanego i znanego producenta, pomieści aż 14 kompletów, co sprawia, że naprawdę dużo możemy do niej spakować. Pomieści i dobrze umyje garnki, patelnie i różnego rodzaju pojemniki. Sprzęt jest bardzo cichy więc nie będzie nam przeszkadzać nawet jak działa nocą. Urządzenie poinformuje nas kiedy sól w komorze będzie się kończyć – i należy jej dosypać. Urządzenie to polecane jest nawet przez najbardziej wymagających użytkowników. Klasa energetyczna urządzenie to A ++, mamy dostęp do tak zwanego szybkiego programu, kiedy zależy nam na szybkim umyciu naczyń. Wiele osób chwali również urządzenie za opcję opóźnionego startu – to od nas zależy kiedy urządzenie zacznie pracę. Zaś zabezpieczenie przed zalaniem zostało zaprojektowane w sposób wyjątkowo innowacyjny, możemy więc mieć pewność, że opcja ta jest wyjątkowo skuteczna.

2. Zmywarka Electrolux ESL74201LO

Zmywarka Electrolux ESL74201LO

Zmywarka Electrolux ESL74201LO – ten model zmywarki pomieści 9 kompletów naczyń – to dla większości użytkowników optymalna wielkość. Konstrukcja urządzenia jest ergonomiczna i solidna, sprzęt więc posłuży nam naprawdę przez długi czas i to w nienaruszonym stanie. Produkt wykonany został z wysokiej klasy tworzyw, które nie mają w składzie żadnych szkodliwych substancji. Według użytkowników to model, który jest bardzo wygodny w codziennej obsłudze. Możemy opóźnić start urządzenia o 3 godziny, mamy też dostęp do programu szybkiego, który sprawi, że w pół godziny naczynia będą gotowe do wyjęcia. Mamy dostęp do pięciu różnych programów – są bardzo zróżnicowane więc zawsze wybierzemy ten odpowiedni do naczyń ułożonych w urządzeniu.

3. Zmywarka Amica DIM404O

Zmywarka Amica DIM404O

Zmywarka Amica DIM404O – kolejne urządzenie w naszym rankingu to zmywarka do zabudowy polskiego producenta. Urządzenie pomieści 9 kompletów naczyń, a zastosowanie nowoczesnych technologii w urządzeniu sprawia, że efektywność sprzętu jest na wysokim poziomie – nawet najbardziej zabrudzone naczynia będą dobrze doczyszczone – oczywiście wiążę się to również z dobrymi detergentami do mycia, które stosujemy. Sprzęt ma klasę energetyczną A+, odporny jest na negatywne czynniki zewnętrzne. Zmywarka jest wyjątkowo łatwa w obsłudze, każdy więc poradzi sobie z tym zadaniem. Trzeba również wspomnieć, że zmywarka została tak zaprojektowana by używała jak najmniej wody, pozwala to na obniżenie kosztów eksploatacyjnych. Nawet jeśli załadujemy zmywarkę tylko do połowy – możemy ją uruchomić. System HotAir sprawia, że naczynia ze zmywarki wyjmujemy w pełni suche.

4. Zmywarka Whirlpool WIE2B19

Zmywarka Whirlpool WIE2B19

Zmywarka Whirlpool WIE2B19 – jeśli szukasz naprawdę dobrej zmywarki do zabudowy – przyjrzyj się temu modelowi, zmywarka znanego i renomowanego producenta, była jedną z najczęściej wybieranych w ubiegłym roku przez użytkowników. Ceniona głównie za swoją ekonomiczność i bezawaryjność a także za to, że pomieści 13 kompletów naczyń. Opisywana zmywarka do zabudowy pracuje wyjątkowo cicho, możemy więc uruchomić ją nawet nocą – nikomu nie będzie przeszkadzała. Technologia 6 zmysł zastosowana w zmywarce sprawia, że parametry jej pracy dobierane są w sposób automatyczny – co znacznie ułatwia jej obsługę. Mamy dostęp aż do 6 programów pracy a mocny silnik urządzenia przekłada się na jego nieprzeciętną żywotność.

5. Zmywarka Electrolux ESL5205LO

Zmywarka Electrolux ESL5205LO – kolejny pojemny modele zmywarki do zabudowy znanego i renomowanego producenta Elctrolux – pomieści aż 13 kompletów naczyń. Użytkownicy cenią urządzenie za jego trwałość i odporność na czynniki zewnętrzne. Urządzenie powstało z certyfikowanych, wysokiej jakości tworzyw, wolnych od niebezpiecznych substancji. Obudowa urządzenia jest kompleksowo zabezpieczona przed procesem korozji. Drzwi urządzenia zostaną automatycznie uchylone, kiedy tylko zmywarka skończy pracę – co jest sporym plusem dla wielu użytkowników – zmniejsza to bowiem ryzyko rozwoju bakterii i grzybów – poprzez dostęp do wnętrza świeżego powietrza. Zmywarka ma również program szybki – dzięki któremu w pół godziny wyjmiemy z niej czyste naczynia.

 

6. Zmywarka Samsung DW50R4060BB

Zmywarka Samsung DW50R4060BB

Zmywarka Samsung DW50R4060BB – urządzenie znanej i renomowanej firmy Samsung, pomieści 9 kompletów naczyń. Użytkownicy cenią ją za funkcję dezynfekcji, która przydatna jest kiedy chcemy dezynfekować dziecięce butelki czy akcesoria. Doskonałą opcją jest również regulowany kosz, który sprawia, że dopasujemy dokładnie wnętrze urządzenia pod swoje preferencje. Zmywarka ta jest chwalona również za opcję połowy załadunku, dzięki której możliwe jest zaoszczędzenie wody i energii – co redukuje koszty eksploatacji sprzętu. Zmywarka ta została również wyposażona w wydajny, solidny i cichy silnik, który przetrwa nawet najbardziej intensywne użytkowanie.

 

7. Zmywarka Bosch SPV25CX00E

Zmywarka Bosch SPV25CX00E

Zmywarka Bosch SPV25CX00E – jeśli nie wiesz na jaki model zmywarki się zdecydować poszukaj konkretnego modelu w naszym rankingu! Ten model zmywarki Bosh, pomieści 9 kompletów naczyń, jego pojemność więc znajduje się na optymalnym poziomie. Wielką zaletą urządzenia jest również wygodna i łatwa obsługa. Szybko więc wybierzemy odpowiedni program a parametry dopasują się już w sposób automatyczny. Technologia ActiveWater, którą zastosowano w urządzeniu minimalizuje zużycie wody, zaś system dozowania pozwala do maksimum wykorzystać detergenty, które stosujemy, co również niesie ze sobą sporo oszczędności. Wymiennik ciepła odpowiada za higieniczne suszenie naczyń, dzięki czemu nie musimy się martwić o rozwój grzybów czy pleśni wewnątrz urządzenia. Zmywarka ta ma również wbudowany sensor załadunku, zaawansowane czujniki ułatwiają nam takie ułożenie naczyń w zmywarce, by każda wolna przestrzeń była wykorzystana.

8. Zmywarka Whirlpool WBC3C26PFX

Zmywarka Whirlpool WBC3C26PFX

Zmywarka Whirlpool WBC3C26PFX – jeśli szukasz urządzenia pojemnego, z którego jednak korzystać rzadko – przyjrzyj się temu modelowi zmywarki, którego klasa energetyczna to A++. To zmywarka idealna dla tych, którzy chcą zredukować koszta eksploatacji sprzętu. Wygoda obsługi, dzięki elektrycznemu wyświetlaczowi znajduje się na najwyższym poziomie. Sprzęt powstał z wysokiej klasy, certyfikowanych materiałów więc nie musimy obawiać się o jego przedwczesne zużycie czy uszkodzenia. Zmywarka ma aż 8 programów czyszczenia, specjalne czujniki zaś odpowiadają za automatyczne dopasowanie parametrów pracy. Ciekawą opcją jest również zmywanie strefowe , które sprawia, że wszystkie naczynia są dokładnie oczyszczone – nie musimy się martwić nawet o nieestetyczne zacieki.

 

9. Zmywarka SIEMENS SR635X01ME

Zmywarka SIEMENS SR635X01ME

Zmywarka SIEMENS SR635X01ME – urządzenie to jest niezwykle wydajne, niezawodne i wytrzymałe. Będzie nam służyć wiele lat i mimo upływu czasu nadal doskonale będzie spełniać swoją rolę. Zmywarka pomieści 10 kompletów naczyń. Wielu użytkowników ceni w urządzeniu to, że pracuje ono wyjątkowo cicho, co podnosi komfort użytkowania. Klasa energetyczna urządzenia to A+, co chroni nas przed nadmiernym zużyciem energii. Urządzenie ma jednak podwójną moc i ramię czyszczące, dzięki czemu możemy mieć pewność, że nasze naczynia będą bardzo dokładnie doczyszczone. W zmywarce zastosowano również system wzmacniający działanie detergentu, co umożliwia ograniczenie jego zużycia.

10. Zmywarka Electrolux ESL5205LO

Zmywarka Whirlpool WIE2B19

Zmywarka Electrolux ESL5205LO – to kolejna niezawodna zmywarka pod zabudowę, renomowanej marki. To sprzęt, który posłuży nam lata i nawet po długim i intensywnym użytkowaniu nie straci on swoich funkcji. Zmywarka pomieści 13 kompletów naczyń. Mamy również dostęp do funkcji opóźnienia startu, dzięki czemu urządzenie włączy się wtedy, kiedy użytkownik tego będzie chciał. Urządzenie wyposażone jest też w odpowiednie czujniki, które zabezpieczają nas przed zalaniem. Bezpieczeństwo eksploatacji urządzenia znajduje się na naprawdę wysokim poziomie. Klasa energetyczna urządzenia to A+++, tak więc zużycie energii znajduje się tu na minimalnym poziomie. Atutem jest również mocna i niepodatna na uszkodzenia obudowa. Obsługa zmywarki jest prosta i przyjemna.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu zmywarki pod zabudowę?

Jeśli stoisz przed zakupem dobrej zmywarki do zabudowy, to pamiętaj, że decyzja powinna być naprawdę przemyślana. Czy masz dużo naczyń do zmywania, czy masz dużą rodzinę, czy chcesz urządzenie wysokiej klasy… Jeśli nie wiesz czym kierować się podczas zakupu zmywarki – podpowiadamy!

  • Pojemność – to kwestia bardzo indywidualna, bo zależy od ilości naczyń, które mamy do umycia – większe modele zmywarek pomieszczą nawet 14 kompletów naczyń, jednak te będą odpowiednie do domu, w którym mieszka większa rodzina.
  • Jakość wykonania – koniecznie trzeba zwrócić uwagę na to, by obudowa wykonana była z certyfikowanych, odpornych na uszkodzenia i czynniki zewnętrzne materiałów.
  • Zużycie zasobów – im wyższej klasy energetycznej jest urządzenie, tym lepiej. Istotne jest dla nas przecież zużycie nie tylko energii, ale również wody i detergentów – więc warto zwrócić na to uwagę.
  • Funkcja połowy załadunku – to też bardzo przydatna opcja, kiedy chcemy na szybko umyć w zmywarce mniej naczyń niż obejmuje pojemność urządzenia.
  • Szybki tryb – to kolejna bardzo przydatna opcja kiedy chcemy szybko odświeżyć naczynia.

Po co kupować zmywarkę do zabudowy?

Szczególnie w przypadku małych wnętrz, zmywarki do zabudowy cieszą się dużą popularnością. W małych wnętrzach bowiem, model wolnostojącej zmywarki nie zawsze zdaje egzamin. Ponad to, zmywarka do zabudowy zawsze jest niewidoczna, co dla wielu użytkowników jest ważnym elementem estetycznym w kuchni.

Wybrać panel odkryty czy zintegrowany?

Panel odkryty jest dla nas widoczny i możemy korzystać z niego bez otwierania zmywarki. To również dogodny sposób kontrolowania procesu mycia naczyń. Niestety wadą takiego rozwiązania jest to, że panel, guziki i ekran szybko się brudzą, dzięki czemu mogą zostać uszkodzone.
Panel zakryty zaś znajduje się niejako wewnątrz urządzenia, polecane są do minimalistycznych, nowoczesnych kuchni – gdzie wszystkie sprzęty i meble stanowią jedność. Jednak tu musimy pamiętać, że jeśli chcemy zmienić program, uruchomić zmywarkę – musimy zawsze otworzyć zmywarkę. Taki model sprzętu nie pokaże nam również czasu do końca pracy. Jednak to doskonała opcja dla tych, którzy mają małe dzieci – nie będą one miały dostępu do tak ciekawych guzików…

Zmywarkę od jakiego producenta wybrać?

Jeśli nie wiesz jaki model zmywarki wybrać, spójrz do naszego rankingu, który powstał w oparciu o opinie innych użytkowników. Wśród znanych marek znajdziesz producenta Simens. Kolejną cenioną marką są niemieckie urządzenia Miele & Cie. Oczywiście nie możemy pominąć też producenta BOSH, który polecany jest i często wybierany przez użytkowników na całym świecie.

Zobacz również
Opublikowane przez Marcin
avatar

Marcin jest redaktorem serwisu alerzeczy.pl mieszkającym w Polsce. Lubi gotować i słuchać muzyki. Najbardziej lubi pisać w kategoriach Dom i Ogród, Zdrowie oraz Supermarket. Uwielbia rozmawiać o tworzeniu treści, SEO i swoim kocie.

Nie przegap najnowszych wpisów

Nie martw się, nie będziemy wysyłać spamu
© 2024 All Rights Reserved