Ranking frezarek do pięt - Jaką frezarkę do pięt wybrać?

Frezarka do stóp to urządzenie, które cieszy się coraz większą popularnością. Dzięki dobrej frezarce usuniemy zrogowaciały naskórek i skutecznie wygładzimy powierzchnię stóp. Jeśli marzysz o idealnie gładkich piętach – dobra frezarka na pewno Ci w tym pomoże. Jeśli nie wiesz jaki rodzaj frezarki do pięt wybrać, dobrze, że znalazłeś nasz ranking. Powstał on na podstawie opinii innych użytkowników – jesteśmy więc pewni, że wśród naszych propozycji znajdziesz odpowiedni sprzęt dla siebie, który spełni wszystkie Twoje wymagania.

 

1. AEG PHE 5642 Frezarka do pięt 1 szt.

AEG PHE 5642 Frezarka do pięt 1 szt. – ta dobra frezarka do pięt skutecznie usuwa zrogowaciały naskórek i wygładza skórę pięt, wreszcie bez wstydu wyjdziemy w letnim obuwiu na ulice! Urządzenie to ma wszechstronne zastosowanie, można go bowiem używać nie tylko do skóry pięt, ale również dłoni, łokci a także wszędzie tam gdzie skóra jest narażona na przesuszenie. Frezarka ta posiada zabezpieczenie przed uszkodzeniem normalnej warstwy skóry – specjalnie zaprojektowane rolki są dla nas bardzo bezpieczne, nie musimy się obawiać, że wyrządzimy sobie krzywdę. Ta tania frezarka ma aż 4 wymienne rolki w komplecie – w różnych kolorach – dzięki czemu każdemu domownikowi można przypisać dany kolor rolki – dla wysokiej higieny użytkowania sprzętu. Szlifowana wkładka obraca się wokół własnej osi aż 30 razy na sekundę – to bardzo dobry wynik. Sprzęt ma ergonomiczny uchwyt i pewnie leży w dłoni. Po konsultacji z lekarzem mogą używać frezarki nawet diabetycy.

2. Łucznik AT 15

Łucznik AT 15 – ta mocna frezarka do pięt musiała znaleźć się w naszym rankingu. Jeśli regularnie będziesz korzystać z dobrej frezarki, Twoje stopy będą gładkie a przede wszystkim zdrowe. Frezarka Łucznik AT 15 znanego producenta jest bardzo bezpieczna, nie kaleczy skóry właściwej, ostrza bowiem są zastąpione wymiennymi rolkami – a każda rolka jest pokryta mikrogranulkami, które doskonale radzą sobie z usuwaniem martwego naskórka. Wraz z urządzeniem otrzymujemy od razu dwie wymienne rolki w różnych kolorach – dzięki czemu z urządzenia mogą korzystać dwie osoby, zachowując przy tym wysoki stopień higieny. Rolka urządzenia obraca się aż 30 razy na sekundę, a to sprawia, że dbanie o skórę pięt nie zajmuje wiele czasu. Urządzenie jest lekkie i pewnie leży w dłoni. Frezarka ta zasilana jest na akumulator.

3. Panasonic Es-We22-P503

Panasonic Es-We22-P503 – to kolejna bardzo dobra frezarka, znanego i renomowanego producenta. Regularne stosowanie tego urządzenia przyniesie nam wiele korzyści, nasze pięty nie tylko będą pięknie wyglądać, ale będą zdrowe! Frezarka jest lekka i bardzo wygodna w użyciu; a rolka urządzenia jest zaprojektowana tak by z łatwością dopasować się do naturalnych konturów pięt. Ta mocna frezarka do pięt zasilana jest sieciowo, nie musimy się więc przejmować wymianą baterii. Obudowa urządzenia jest bardzo szczelna, więc możemy je myć pod bieżącą wodą. Mikro-ceramiczna powłoka jest bezpieczna dla skóry i świetnie sprawdza się w usuwaniu martwego naskórka – nie musimy bać się, że uszkodzimy skórę właściwą.

 

4. AEG Frezarka do stóp (PHE 5670)

AEG Frezarka do stóp (PHE 5670) – to już ostatnia bardzo dobra frezarka do pięt, której nie mogło zabraknąć w naszym rankingu. Urządzenie wyposażone jest w specjalne rolki, które skutecznie usuwają zrogowaciały naskórek. Wymienne rolki (otrzymujemy je w zestawie) mają różne kolory – nie bez powodu – każdy z domowników może wybrać jeden kolor rolki dla siebie – to zwiększa higienę pracy z urządzeniem. Ta frezarka obraca się aż 45 razy na minutę, a co za tym idzie – to jedna z najmocniejszych i najskuteczniejszych frezarek dostępnych na rynku. Frezarki mogą używać również diabetycy – po wcześniejszej konsultacji z lekarzem ogólnym. Obrotowa głowica jest funkcjonalna i ułatwia użytkowanie urządzenia. Sprzęt zasilany jest na baterie.

Poradnik zakupowy

Jak działa dobra frezarka do pięt?

Frezarka do pięt usuwa zrogowaciały naskórek z pięt, łokci, dłoni… właściwie z każdego miejsca, gdzie skóra przesusza się. Frezarka na wymienne ścierne wałki, które są zaprojektowane tak by jak najlepiej dopasować się do kształtu pięty, a co za tym idzie – by była skuteczna i bezpieczna. Frezarki mają zabezpieczenia przed uszkodzeniem skóry właściwej. Powłoki ceramiczne i powłoki z granulkami ściernymi – polecane są przez użytkowników najczęściej. Rolka ścierna w dobrej frezarce powinna obracać się przynajmniej 30 razy na minutę.

Na mokro czy na sucho?

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów frezarek do pięt. Te najlepsze sprzęty mogą być używane zarówno na mokro jak i na sucho. Która opcja jednak jest lepsza, skuteczniejsza? Wygodniejsza i skuteczniejsza jest frezarka do pięt na sucho. Praca z frezarką na mokro może sprzyjać przesuszaniu się skóry… więc nie jest to najlepsze rozwiązanie. Frezarki do pracy na mokro są także dużo trudniejsze w obsłudze.

Komu poleca się używanie frezarek?

Dobrą frezarkę do pięt poleca się każdemu kto walczy z przesuszoną skórą (nie tylko pięt). Z frezarki mogą również korzystać diabetycy – jednak wcześniej powinni skonsultować decyzję ze swoim lekarzem ogólnym. Z dobrej frezarki do pięt korzystają nie tylko kobiety, ale również mężczyźni – w różnym wieku – warto więc zadbać o wymienne rolki – by każdy domownik miał swoją rolkę – dla maksymalnej higieny.

Mamy nadzieję, że nasz ranking ułatwi Wam wybór odpowiedniej frezarki do pięt (i nie tylko) dla Was i Waszej rodziny.

Zobacz również

Nie przegap najnowszych wpisów

Nie martw się, nie będziemy wysyłać spamu
© 2024 All Rights Reserved