Znajdź najlepszy trymer do bikini - dowiedz się jaki trymer do bikini wybrać!

Jeśli chcesz usunąć zabłąkane włosy łonowe wystające z linii bikini, masz do dyspozycji wiele różnych opcji depilacji – woskowanie, depilacja, czy nawet nawet laser. Ale jeśli masz mało czasu, pieniędzy lub tolerancji bólu, staromodne dobre golenie lub przycinanie jest zdecydowanie najbardziej dostępną metodą, niezależnie od tego, czy planujesz zrobić pełne brazylijskie, czy po prostu posprzątać krawędzie.

Jednak uzyskanie najlepszego golenia linii bikini sprowadza się do użycia odpowiedniego narzędzia. W przeciwieństwie do maszynki do golenia, trymer do bikini jest wyposażony w ruchome ostrza, które przycinają włosy łonowe na powierzchni bez dotykania skóry, więc jest idealny do wrażliwych obszarów i jest doskonałym wyborem dla tych, którzy szukają bezbolesnych wrażeń. Oferuje również znacznie większą precyzję niż standardowa maszynka do golenia.

Aby stworzyć tę listę, przeanalizowaliśmy najlepiej oceniane trymery do bikini online. Poniżej znajdziesz nasze typy najlepszych trymerów do bikini, które możesz kupić w 2024 roku.

1. REMINGTON Smooth&Silky BKT4000

REMINGTON Smooth&Silky BKT4000

Ten trymer do bikini jest wyposażony w nasadkę złuszczającą, która zapobiega wrastaniu włosków po goleniu. Użytkownicy tego trymera do bikini twierdzą, że radykalnie poprawiło to ilość wrastających włosów, których doświadczyli. „Przycina  bardzo blisko skóry, dzięki czemu włosy są naprawdę krótkie i odrastają dłużej” – mówi jeden z recenzentów. „REMINGTON Smooth&Silky jest również fantastyczny, zdecydowanie utrzymuje wrastające włosy z dala ode mnie”.

2. Philips BikiniGenie BRT381

Philips BikiniGenie BRT381

Ten trymer do bikini jest bezprzewodowy i kompaktowy, dzięki czemu podróżowanie z nim jest dziecinnie proste. „Zawsze miałam trudności ze znalezieniem trymera, który działa, ponieważ niektóre z nich irytują i ciągną za włosy, ale ten jest idealny” – pisał jeden z recenzentów. „Ten trymer do bikini gładko przycina włosy bez ciągnięcia włosów”.

3. Philips Bikini Perfect

Philips Bikini Perfect

Ten trymer do bikini jest wyposażony w mnóstwo różnych nasadek, które pozwalają naprawdę dostosować golenie — zawiera mikrogolarkę, precyzyjny depilator, precyzyjny grzebień i mikrotrymer. Ostrza wykonane są z hipoalergicznej folii w celu zmniejszenia podrażnień. „Długo starałam się znaleźć idealny trymer do bikini, w końcu go mam!” – powiedział jeden z recenzentów.

4. Lookfantastic Braun Silk-épil 9 Skinspa 9961 Wet and Dry Epilator and Exfoliator

Lookfantastic Braun Silk-épil 9 Skinspa 9961 Wet and Dry Epilator and Exfoliator

Depilatory różnią się nieco od typowych trymerów. Podczas gdy trymery usuwają włosy na poziomie powierzchni (jak golenie), depilatory usuwają włosy u nasady (jak woskowanie lub pęseta). Przygotuj się na nieco większy ból, ponieważ wyrywasz włosy od nasady, ale jeśli naciągniesz skórę, powinno być łagodniej. Recenzenci chwalą ten depilator za łatwość użycia i niewiarygodnie gładką skórę po goleniu (dodatkowo można go używać na mokro lub na sucho).

Jak prawidłowo używać trymera do bikini

Oto kilka porad, jak bezpiecznie golić linię bikini. Ponieważ skóra wokół bikini jest bardziej wrażliwa niż reszta ciała, dermatolodzy twierdzą, że ważne jest, aby przygotować skórę przed depilacją bikini i odpowiednio ją pielęgnować.

  1. Nigdy nie golić na sucho. Chyba że twój trymer jest specjalnie zaprojektowany do golenia na sucho. Użyj przynajmniej wody, a najlepiej kremu do golenia, aby uniknąć podrażnień. Wcześniejsze nawilżenie, a następnie wygładzanie na kremie do golenia zmniejszy tarcie i pomoże uzyskać możliwie najgładsze golenie.
  2. Golić w kierunku wzrostu włosów. „Ogólnie poleca się, aby ludzie próbowali golić się w jednym kierunku” – Radzą dermatolodzy. Zaleca się golenie zgodnie z kierunkiem wzrostu włosów — golenie pod włos może wydawać się dokładniejszym goleniem, ale sprawia, że ​​stajesz się bardziej podatny na podrażnienia i wrastanie włosków.
  3. Unikaj wielokrotnego przechodzenia przez ten sam obszar z trymerem. To może zwiększyć podrażnienia.
  4. Pamiętaj, aby często czyścić ostrza. – Zapobiegnie to zapychaniu się kremu do włosów i golenia w obszarze między ostrzami

Jak zapobiegać wrastaniu włosków

Jeśli chodzi o golenie delikatnych obszarów, często kończy się to złymi, podrażnionymi, wrastającymi włoskami lub guzkami. Być może nie wiesz, że istnieją proste sposoby na gładsze golenie – i unikanie tych irytujących wrostów.

Dla osób z kręconymi włosami lub bardziej podatnych na wrastanie włosków polecamy używanie jednej maszynki z mniejszą ilością ostrzy. Możesz również spróbować użyć środka do mycia okolicy z kwasem salicylowym, aby pomóc złuszczyć skórę przed goleniem. Nie zapomnij też o nawilżeniu – pomoże to również zapobiec wrastaniu włosków poprzez zmiękczenie mieszka włosowego.

Zobacz również
Opublikowane przez Marcin
avatar

Marcin jest redaktorem serwisu alerzeczy.pl mieszkającym w Polsce. Lubi gotować i słuchać muzyki. Najbardziej lubi pisać w kategoriach Dom i Ogród, Zdrowie oraz Supermarket. Uwielbia rozmawiać o tworzeniu treści, SEO i swoim kocie.

Nie przegap najnowszych wpisów

Nie martw się, nie będziemy wysyłać spamu
© 2024 All Rights Reserved