Ranking golarek do ubrań - Jaką golarkę do ubrań wybrać?

Golarka do ubrań to mały, ale bardzo praktyczny przyrząd, który posiada chyba każdy z nas. Pozwala na szybkie odświeżenie odzieży, zdjęcie z nich „nieestetycznych kulek” i zmechaceń, nawet z delikatnych tkanin. Przedstawiamy ranking najlepszych golarek do ubrań. Jeśli więc dopiero stoicie przed wyborem idealnej golarki dla swoich ubrań – zapraszamy do lektury.

1. Philips GC026/00

Philips GC026/00

Philips GC026/00 – golarka znanego i renomowanego producenta – polecana do wszystkich rodzajów odzieży. Siateczka urządzenia ma trzy rodzaje otworów, które umożliwiają zbieranie zmechaceń o różnej wielkości. W urządzeniu zamontowano większe ostrza, że stali nierdzewnej, które zapewniają zaś efektywne czyszczenie dużych fragmentów materiału. Ostrza te pracują z prędkością aż 8800 obrotów na minutę, co zdecydowanie wpływa na szybkość działania urządzenia. Kiedy jyż skończymy pracę, pojemnik na „śmieci” łatwo wyjmiemy i opróżnimy.

2. MPM LR-027- 86

MPM LR-027- 86

MPM LR-027- 86 – to niewielkich rozmiarów urządzenie do golenia ubrań, zachwalane przez wielu użytkowników. Maszynka ma opcję regulacji wysokości strzyżenia, co sprawia, że maszynka do golenia nada się do każdego materiału. Usunie supełki, zmechacenia, włosie a nawet wygładzi tkaninę. Sprzęt jest lekki i bardzo prosty w użyciu, ma wbudowaną ładowarkę więc może pracować bez konieczności uporczywego wymieniania materii. Czas pracy po pełnym naładowaniu wynosi 30 minut.

3. Łucznik AT 5246 S

Łucznik AT 5246 S

Łucznik AT 5246 S – to golarka do ubrań dostępna w bardzo atrakcyjnej cenie. Zapewnia efektywne usuwanie zmechaceń nie tylko z odzieży, ale również z kocy, kanap czy foteli. Urządzenie zasilane jest przez akumulator, co zapewnia nam swobodę ruchów (w urządzeniu jest wskaźnik, który informuje nas o poziomie naładowania akumulatorka). Golarka posiada też zapasowe ostrze, co przedłuża znacznie jej żywotność.

4. Sencor SLR33

Sencor SLR33

Sencor SLR33 – to kolejna maszynka do golenia swetrów i koców, polecana przez wielu użytkowników. Mimo niewielkich rozmiarów skutecznie likwiduje zmechacenia, nadając ubraniom piękny wygląd. Maszynka jest lekka (waży zaledwie 92g) i bezpieczna podczas użytkowania. Maszynka ma potrójny system ostrzy, którego zadaniem jest ochrona materiałów. Golarka ma wbudowany bardzo łatwy do wyjęcia pojemnik na „śmieci”.

 

5. Eldom GDS4

Eldom GDS4

Eldom GDS4 – ten przydatny w każdym domu gadżet firmy Eldom polecany jest przez wielu użytkowników. Rozprawia się doskonale z niechcianym włosiem. Urządzenie zasilane jest akumulatorowo, a o konieczności jego naładowania poinformuje nas lampka kontrolna. Pojemnik na „śmieci” jest przeźroczysty, łatwo więc dostrzeżemy czy musimy go opróżnić. Jeśli zasłona zostanie źle zamontowane – urządzenie nie uruchomi się.

 

6. Philips GC026/80

Philips GC026/80

Philips GC026/80 – ta szybka i bardzo dokładna golarka do ubrań renomowanego producenta pracuje z prędkością aż 8800 obrotów na minutę. Czyści więc tkaniny wyjątkowo szybko i efektownie. Urządzenie wyposażone jest w specjalną nasadkę, która umożliwia dopasowanie wysokości strzyżenia – nadaje się więc nawet do delikatnych materiałów. Siatka ma trzy rodzaje otworów, więc zbiera zmechacenia o różnej wielkości. Czyszczenie urządzenia jest niezwykle łatwe i szybkie.

7. Clatronic MC 3241

Clatronic MC 3241

Clatronic MC 3241 – to bardzo dobra i polecana przez użytkowników golarka do swetrów i pledów. Urządzenie jest tanie a wyjątkowo skuteczne. Pojemnik na „śmieci” jest przezroczysty więc widzimy kiedy należy go opróżnić. Dodatkowo model ten wyposażony jest w bardzo wygodną rączkę. Urządzenie zasilane jest na baterie, co daje nam dużą swobodę ruchów. Model ten poradzi sobie doskonale nawet z usunięciem sierści z odzieży.

 

Na co więc zwrócić uwagę podczas zakupu golarki do ubrań?

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na zasilanie – najlepiej wybrać tę golarkę, która zasilana jest na akumulator – to znacznie podnosi komfort jej użytkowania – kabel z zasilania sieciowego nam nie będzie przeszkadzał i nie będziemy musieli pamiętać o kłopotliwym wymienianiu baterii. Koniecznie należy zwrócić też uwagę na bezpieczeństwo strzyżenia. Najlepsza golarka do ubrań to taka, która pozwoli nam dopasować wysokość strzyżenia do rodzaju tkaniny. Nie uszkodzimy więc nawet najbardziej delikatnych tkanin.

Wśród najczęściej polecanych i wybieranych producentów golarek do ubrań są między innymi: marki jak Philips, Eldom, MPM czy Camry. Urządzenia te są stosunkowo tanie (nawet od 20-50zł) a skuteczne i bardzo przydatne w każdym domu!

Zobacz również
Opublikowane przez Marcin
avatar

Marcin jest redaktorem serwisu alerzeczy.pl mieszkającym w Polsce. Lubi gotować i słuchać muzyki. Najbardziej lubi pisać w kategoriach Dom i Ogród, Zdrowie oraz Supermarket. Uwielbia rozmawiać o tworzeniu treści, SEO i swoim kocie.

Nie przegap najnowszych wpisów

Nie martw się, nie będziemy wysyłać spamu
© 2024 All Rights Reserved