Ranking termosów obiadowych - Jaki termos obiadowy wybrać?

Gorący posiłek w plenerze? W pracy, czy w szkole nie masz możliwości podgrzania obiadu a jednak chciał/a byś zjeść ciepły posiłek o wyznaczonej porze? Jeśli będziesz posiadać dobry, wysokiej jakości termos to zjedzenie ciepłego obiadu w plenerze bądź w pracy nie będzie już problemem. Termosy obiadowe są na tyle lekkie, że możemy je nawet zabrać na górską wycieczkę – by na szczycie posilić się zdrowym, domowym obiadem. W naszym rankingu znajdziecie kilka naprawdę dobrych i wysoko ocenianych termosów obiadowych. Ranking powstał w oparciu o opinie użytkowników, którzy z nich korzystają – i wielokrotnie sprawdziły się one w użytkowaniu.

1. Esbit Termos obiadowy Food Jug 500Ml

Esbit Termos obiadowy Food Jug 500Ml

Esbit Termos obiadowy Food Jug 500Ml – ten bardzo dobry i elegancki termos obiadowy polecany jest przez wielu użytkowników. Nowoczesny design idzie tu w parze z doskonałą termoizolacją. Produkt wytworzony jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Konstrukcja produktu – podwójne stalowe ścianki z próżnią między nimi sprawia, że nasz obiad utrzyma wysoką temperaturę naprawdę długo. Dodatkowo, w termosie zastosowano również warstwę wewnętrzną ze srebra, które nie tylko polepsza termikę, ale także działa antybakteryjnie i ułatwia utrzymanie termosu w czystości. Na zewnątrz termos pokryty jest antypoślizgową powłoką, tak więc podczas odkręcania nie wypadnie nam przypadkowo z ręki. W pokrywie produktu, umieszczony został specjalny zawór bezpieczeństwa – zmniejszamy dzięki niemu ciśnienie w termosie, które często powstaje po umieszczeniu w nim gorącego posiłku. Pokrywa może nam również posłużyć jako wygodna miseczka. Pojemność termosu to 0,5 litra, jego wysokość to 12,6cm a średnica ma 10.8cm. Termos więc spokojnie zabierzemy do pracy czy szkoły a nawet na piesze wędrówki w góry.

2. Galicja Termos Obiadowy 3000 Ml 0387 Mix Kolorów

Galicja Termos Obiadowy 3000 Ml 0387 Mix Kolorów

Galicja Termos Obiadowy 3000 Ml 0387 Mix Kolorów – to praktyczny i dobry termos obiadowy, który znakomity jest do przechowywania całych posiłków. Termos ma główny, duży pojemnik a także specjalną trójdzielną miseczkę (organizer), która posiada dodatkowe zamknięcie. Przenoszenie termosu jest ułatwione dzięki ergonomicznemu uchwytowi. Posiłki w termosie utrzymają wysoka temperaturę nawet przez 4 godziny, zarówno zimą jak i latem. Pojemnik ten doskonale nadaje się również do przenoszenia lodów. Termos wykonany jest z wysokiej jakości tworzyw sztucznych (bez szkodliwych substancji). Między dwiema ściankami termosu użyto warstwę izolacyjną (pianka poliuretanowa). Pojemność termosu to aż 3 litry, jego wysokość to 17cm, zaś średnica wynosi 21cm. Wielkość produktu pozwala na wygodne wkładanie i wyciąganie potraw o stałej konsystencji. Jeśli w termosie chcemy przenosić zupy – należy zadbać by termos się nie przechylał. Produkt odporny jest na uszkodzenia mechaniczne, możemy więc mieć pewność, że nawet podczas częstego korzystania, zabierania go w podróż – posłuży nam naprawdę długo. Termos świetnie sprawdzi się do przenoszenia produktów gorących i zimnych.

3. Fl1 Termos Obiadowy Niebieski 750Ml

Fl1 Termos Obiadowy Niebieski 750Ml

Fl1 Termos Obiadowy Niebieski 750Ml – ten jednowarstwowy termos o nie dużej pojemności zachowa nasz obiad w wysokiej temperaturze przez 4 godziny. Pojemnik jest wykonany z wysokiej jakości tworzyw (polipropylenu). W szczelnej pokrywie znajduje się odpowietrznik i plastikowa łyżeczka, nie musimy więc zabierać ze sobą dodatkowych sztućców czy naczyń. Wnętrze pojemnika jest podzielone specjalną przegródką, więc potrawy wyglądają estetycznie i nie pomieszają się. Termosu możemy również używać jako typowego lunchboxa. Pojemność termosu to 0,75ml, tak więc zmieści się w nim cały obiad. Wygodny uchwyt zamontowany na pojemniku, ułatwia jego przenoszenie. Termos sprawdzi się nie tylko w szkole czy pracy ale również podczas pikników czy pieszych wycieczek. Pojemnik posłuży nam naprawdę długo.

4. Kamille Elektryczny Termos Obiadowy Lunch Box 1000Ml Km 2130 Biały Zielony

Kamille Elektryczny Termos Obiadowy Lunch Box 1000Ml Km 2130 Biały Zielony

Kamille Elektryczny Termos Obiadowy Lunch Box 1000Ml Km 2130 Biały Zielony – ten pojemny, oryginalny i podgrzewany elektrycznie termos to jeden z najlepszych termosów według użytkowników. Zasilany jest sieciowo (napięcie 220V), jego pobór mocy plasuje się na wysokości 40W, więc nie odczujemy tego na rachunkach. W komplecie z pojemnikiem dostajemy już kabel zasilający. Ten podgrzewany termos zrobiony jest z solidnej stali nierdzewnej a także tworzyw sztucznych wysokiej jakości, nie zawierających BPA. W zestawie otrzymujemy wygodny, zamykany pojemnik, łyżkę i składany uchwyt do przenoszenia. W pokrywie zamontowany został specjalny odpowietrznik, który ułatwi usunięcie nadmiaru pary wodnej podczas podgrzewania posiłku. Na pokrywie znajdziemy również kontrolkę, która będzie nam sygnalizować, że termos pracuje. Sama pokrywa ma zamontowane specjalne zatrzaski, dzięki którym termos przypadkiem nie otworzy się. W termosie podgrzejemy posiłek już w niespełna 30 minut i to do 50 stopni. Możemy go zasilać zarówno z gniazdka jak i z zapalniczki samochodowej. Po podgrzaniu, temperatura posiłku utrzymuje się naprawdę długo. Niewielkie wymiary pojemnika – 11×23,05x17cm – sprawiają, że bez problemy przeniesiemy go gdzie tylko zechcemy i zabierzemy w podróż.

5. Esbit Termos Obiadowy Majoris Food Jug 0.6L

Esbit Termos Obiadowy Majoris Food Jug 0.6L

Esbit Termos Obiadowy Majoris Food Jug 0.6L – dobry termos obiadowy przyda się niemal każdemu, nigdy nie wiadomo, kiedy będziemy musieli go użyć. Ten model termosu o pojemności 0,6litra ma niewielkie rozmiary, więc zmieści się w każdej torbie czy plecaku. Termos wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, została ona dodatkowo pokryta odpornym lakierem proszkowym. Podwójne ścianki z próżnią między nimi zapewniają termiczną wytrzymałość produktu. Możemy mieć pewność, że nawet po wielu godzinach posiłek będzie gorący. Termos jest bardzo szczelny (ma dwie nakrętki, które zamykają wygodny i szeroki otwór pojemnika). Produkt ma również specjalny przycisk o wyrównania ciśnienia podczas otwierania. Nakrętkę zewnętrzną możemy użyć nawet jako dodatkowy talerz. Spód termosu wykonany jest z gumy, co sprawia, że termos ma dobrą przyczepność, co zwiększa bezpieczeństwo jego użytkowania.

6. Esbit Termos Obiadowy Food Jug 0,75 L Steel Grey Zestaw Fj750Sp Sg

Esbit Termos Obiadowy Food Jug 0,75 L Steel Grey Zestaw Fj750Sp Sg

Esbit Termos Obiadowy Food Jug 0,75 L Steel Grey Zestaw Fj750Sp Sg – ten elegancki i praktyczny termos musiał znaleźć się w naszym rankingu, jest bowiem bardzo chętnie wybierany przez użytkowników. Produkt ma doskonałe właściwości termiczne, utrzyma długo potrawy w odpowiedniej temperaturze zarówno te zimne jak i gorące. Do budowy termosu użyto wyjątkowo trwałych materiałów, odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Pojemność termosu to 0,75l, wykonany jest z wysokiej klasy stali nierdzewnej, w technologii podwójnych ścianek, między który jest próżnia. Wnętrze termosu zaś powleczone jest srebrem, dzięki czemu efekt cieplnej izolacji jest jeszcze bardziej wzmocniony. Termos bardzo łatwo jest utrzymać w czystości. Zakrętka ma wbudowany zawór bezpieczeństwa, przez który usuwamy nadmiar pary wodnej z pojemnika. W pokrywie jest również ukryta łyżka, a zewnętrzna nakrętka doskonale posłuży nam jako wygodna miseczka.

7. Kinghoff Termos Obiadowy 1,5L + 3 Pojemniki Kh 4075 Kh4075

Kinghoff Termos Obiadowy 1,5L + 3 Pojemniki Kh 4075 Kh4075

Kinghoff Termos Obiadowy 1,5L + 3 Pojemniki Kh 4075 Kh4075 – to kolejny, bardzo wygodny i polecany przez użytkowników, sporych rozmiarów termos obiadowy. Produkt wykonany jest z wysokiej klasy stali nierdzewnej i wytrzymałego tworzywa ABS. Zmieścimy w nim aż 1.5 litra produktów. Wewnątrz pojemnika znajdują się 3 hermetyczne pojemniki, dzięki którym możemy wygodnie rozłożyć posiłek (320ml, 680ml, 300ml). Termos jest wysoki i wąski, więc łatwo się go przenosi (25x12cm). Wysoką wytrzymałość cieplną zawdzięczamy podwójnym ściankom przedzielonym próżnią. Nawet po wielu godzinach nasz posiłek zachowa odpowiednią temperaturę. Pojemnik odporny jest na uszkodzenia mechaniczne, uderzenia i wstrząsy – doskonale będzie nam więc służył w podróży – bez obaw o jego uszkodzenie.

 

8. Fl1 Termos Obiadowy Bon Appetit 1,2L

Fl1 Termos Obiadowy Bon Appetit 1,2L

Fl1 Termos Obiadowy Bon Appetit 1,2L – ten interesujący termos obiadowy o bardzo ciekawym wyglądzie przyciąga już na pierwszy rzut oka. Termos poza świetnym wyglądem ma również doskonałe właściwości termiczne. Umieszczone w nim jedzenie zachowa odpowiednią temperaturę przez długi czas. Termos ma wyjmowane dwa pojemniki i łyżeczkę. Całość wykonana z tworzywa bakelitowego, obudowa również stworzona z wysokiej jakości, bezpiecznego tworzywa sztucznego. Dno pojemnika jest specjalnie wyprofilowane, zapewnia to dobrą stabilność termosu. Zaś specjalnie zaprojektowany uchwyt ułatwia nam jego przenoszenie. Pojemność całkowita termosu to aż 1,3l. Średnica otworu do termosu ma 13.5cm, więc łatwo będzie nam wyciągać z pojemnika nawet duże kawałki. Termos doskonale sprawdzi się nie tylko do pracy czy szkoły, ale możemy go również zabrać na piknik albo ogrodowe przyjęcie. Służy nie tylko do przechowywania gorących potraw, ale również zimnych. Zaleca się myć go ręcznie.

9. Hi-Tec Termos Obiadowy Cantin 11307-Silver Blk Srebrny 500Ml

Hi-Tec Termos Obiadowy Cantin 11307-Silver Blk Srebrny 500Ml

Hi-Tec Termos Obiadowy Cantin 11307-Silver Blk Srebrny 500Ml – ten niewielki i praktyczny termos znanego i renomowanego producenta polecany jest przez wielu użytkowników. Korpus termosu jest wykonany z wysokiej jakości nierdzewnej stali. Odporny jest więc na uszkodzenia mechaniczne, uderzenia – świetnie sprawdzi się w podróży. Podwójne ścianki podzielone są próżnią, która pozwala wiele godzin utrzymać posiłek w odpowiedniej temperaturze. Termos ma również założony chwyt, dzięki któremu łatwo przenosić pojemnik. Pojemność 500ml zapewnia sporą ilość miejsca na posiłek a w pokrywie termosu umieszczona została łyżka, więc nie musimy pamiętać by zabierać ze sobą dodatkowo sztućce.

10. Orion Termomisa, Termos Obiadowy Na Żywność 1L

Orion Termomisa, Termos Obiadowy Na Żywność 1L

Orion Termomisa, Termos Obiadowy Na Żywność 1L – jeśli szukasz oryginalnego i eleganckiego termosu, który będzie jednocześnie trwały i będzie długo zachowywał ciepło – spójrz na ten model. Termos jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej i tworzyw sztucznych. Pojemnik trzeba przechowywać i przewozić w pozycji poziomej, ponieważ nie jest ono szczelnie zamykane. Termos ma pojemność litra, więc świetnie nadaje się zarówno do pracy, szkoły jak i na piknik. Wymiary pojemnika są niewielkie (17,5×17,5x10cm) więc jest bardzo poręczny. Pojemnik utrzymuje ciepło przynajmniej przez dwie godziny. Pojemnik doskonale sprawdzi się również do przenoszenia potraw ze stołówki czy baru mlecznego – nie będziemy musieli ich ponownie w domu podgrzewać.

 

Mamy nadzieję, że nasz ranking pomoże wam w wyborze odpowiedniego termosu dostosowanego do Waszych indywidualnych potrzeb!

Zobacz również
Opublikowane przez Marcin
avatar

Marcin jest redaktorem serwisu alerzeczy.pl mieszkającym w Polsce. Lubi gotować i słuchać muzyki. Najbardziej lubi pisać w kategoriach Dom i Ogród, Zdrowie oraz Supermarket. Uwielbia rozmawiać o tworzeniu treści, SEO i swoim kocie.

Nie przegap najnowszych wpisów

Nie martw się, nie będziemy wysyłać spamu
© 2024 All Rights Reserved